فروش پارچه بیمارستانی
خانه / پارچه اسپان باند / خرید مستقیم از کارخانه پارچه اسپان باند تهران

خرید مستقیم از کارخانه پارچه اسپان باند تهران

کارخانه پارچه اسپان باند مشغول در تهران، بخش بزرگی از نیاز بازار را تامین می کند. خرید مستقیم از این کارخانه کمک می کند تا در هزینه های خریدار به شدت صرفه جویی شود. آیا از موارد استفاده و مصارفی که پارچه اسپان باند دارد مطلع هستید؟
همراه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های پارچه بافی جدید و الیاف تازه ای به بازار فروش راه پیدا می کند که پارچه بافان را ترغیب به تولید جدیدترین پارچه می نماید.
یکی از جدیدترین پارچه های بازار جهانی، پارچه اسپان باند است که در ایران به تعداد انگشتان دست، کارخانه تولیدی آن مشغول به فعالیت می باشد.
روند کاری این کارخانه تولید پارچه اسپان باند با روند تولید دیگر کارخانه های نساجی و پارچه بافی متفاوت می باشد. زیرا دستگاهی که در این کارخانه ها استفاده می گردد، دستگاه پارچه بافی نبوده و تار و پودی را در هم نمیتند.
عملکرد این دستگاه ها متفاوت از دستگاه های بافت پارچه است چون، پارچه مورد نظر کاملاً با پارچه هایی نظیر ترگال، تترون و … فرق می کند.

بهترین کارخانه پارچه اسپان باند تهران

چند کارخانه پارچه اسپان باند در تهران مشغول به کار می باشند که از زمان شروع فعالیت آن ها چند سالی گذشته است. کارخانه پارچه اسپان باند، کارخانه ای است که تجهیزات تولید، میزان تجربه نیرو های انسانی، نوع الیاف مصرفی و … در آن ها بر روی کیفیت نهایی پارچه اسپان باند تولیدی تاثیر می گذارد.
پس می توان بهترین کارخانه پارچه اسپان باند را کارخانه ای با ویژگی های زیر دانست:

 • تمامی دستگاه ها و تجهیزاتی که در کارخانه تولید پارچه اسپان باند استفاده شده، پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا باشد.
 • پرسنل و نیرو های انسانی که به عنوان اپراتور دستگاه در این کارخانه ها فعالیت می کنند، از تجربه کافی برخوردار باشند.
 • الیاف و مواد اولیه ای که در این کارخانه های تولیدی بکار گرفته می شود و در تولید پارچه ها نقش دارد، دارای سطح مرغوبیت بالایی باشد.
 • استانداردهای جهانی که برای تولید پارچه اسپان باند اعلا شده، همگی در خطوط تولیدی کارخانه های مذکور به بهترین شکل و بدون کم و کاستی رعایت شود.

کارخانه پارچه اسپان باند

اگر می خواهید سطح اطلاعات خود را بیشتر کنید، بد نیست درباره اتفاقاتی که در کارخانه های تولیدی می افتد و همچنین پروسه آماده سازی پارچه اسپان باند بدانید. در زیر، مراحلی از تولید پارچه اسپان باند در کارخانه های تهران، اصفهان، یزد، مشهد و … را بیان کرده ایم:

 1. اول از هر چیز، مواد اولیه از جنس پلی پروپلین به دستگاه تولیدی راه پیدا کرده و به بخش اکسترودر وارد می شود.
 2. این مواد در مدت زمان کمی در اکسترودر به مواد مذاب تبدیل می شود.
 3. این مواد با فشار زیاد از سر سوزن های نازکی که در دستگاه تعبیه شده به شکل الیاف فیلامنت به بیرون راه پیدا می کنند.
 4. این الیاف تشکیل شده مدام تحت کشش قرار گرفته و بر روی نوار نقاله به حرکت در می آید.
 5. هنگامی که این الیاف داغ کش آمده و به مرور خنک شدند، ورق پارچه اسپان باند تولید می شود.

حال ممکن است این ورق پارچه به صورت خام به بازار عرضه شود و یا اینکه به بخش رنگرزی برای رنگ شدن انتقال پیدا کند.
بد نیست بدانید که برخی از کارخانه های تولیدی دست مشتری را در سفارش پارچه اسپان باند باز گذاشته اند و امکان سفارشی سازی آن را بر حسب نیاز فرد فراهم ساخته اند.

مثلاً اگر عرض های رایج پارچه اسپان باند در بازار، عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر می باشد، مشتری می تواند آن را در عرض مورد نیاز خود سفارش دهد. این مسئله در خصوص رنگ پارچه اسپان باند هم صادق می باشد.

چرا پارچه اسپان باند ارزان قیمت است؟

خیلی ها فکر می کنند که چون پارچه اسپان باند پارچه جدید بازار فروش جهانی بوده و همچنین برای تولید آن به دستگاه های خاص و پیشرفته ای نیاز است، پارچه گران قیمتی می باشد.
در صورتی که اینطور نیست و پارچه اسپان باند یکی از ارزان قیمت ترین پارچه های بازار فروش بوده که خرید آن در مقایسه با دیگر پارچه های بازار مقرون به صرفه تر است.
دلیل ارزان بودن این پارچه نه کم کیفیتی آن است و نه چیز دیگری. چون دسترسی به مواد اولیه و الیافی که در این پارچه استفاده می شود بسیار آسان بوده و هم پروسه تولید آن ساده و خیلی سریع می باشد.
به خاطر همین ارزان قیمت بودن پارچه اسپان باند است که گستره مصرف و کاربرد آن بسیار نامحدود گردیده و انواع مختلفی از آن برای مصارف گوناگون روانه بازار فروش شده است. بد نیست بدانید که کلاً پارچه اسپان باند از نظر کاربرد به دو دسته تقسیم بندی می گردد:

 1. یکی پارچه اسپان باندی است که پارچه اسپان باند صنعتی نامیده شده و بیشتر در زمینه کشاورزی، دامداری و کارخانه های صنعتی به کار گرفته می شود.
 2. دیگری پارچه اسپان باندی است که به پارچه اسپان باند بیمارستانی شناخته می شود و مراکز درمانی و بیمارستان ها مصرف کننده آن هستند.

البته قیمت پارچه اسپان باند تا حد زیادی هم تحت تاثیر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه در بازار فروش می باشد. عواملی را می توان نام برد که مرتبط با شیوه خرید، مقدار خرید و مواردی از این قبیل بوده که هر یک به نحوی بر نوسان قیمت ها اثر می گذارند.
به منظور درک بهتر، تاثیر مقدار خرید را بر قیمت تمام شده پارچه اسپان باند بیان می کنیم. در کل به دو شیوه می توان پارچه اسپان باند را خرید و فروش کرد:

 1. ورقه ای و خرد که مناسب افراد برای مصارف شخصی می باشد.
 2. عمده و طاقه ای که مناسب برای مصرف کنندگان بزرگی نظیر کارخانه ها و بیمارستان ها می باشد.

مثلاً اگر در خرید خرد و ورقه ای پارچه اسپان باند، بابت هر متر آن مبلغ ۱۰۰۰ تومان پرداخت می کنید، در خرید عمده و طاقه ای این پارچه قیمت هر متر ممکن است به حتی ۸۰۰ تومان هم برسد. برای همین است که به کارخانه های مصرف کننده پارچه اسپان باند و همچنین کارگاه هایی که تولید کننده و دوزنده لباس های بیمارستانی هستند، توصیه می شود این پارچه را به صورت عمده خریداری نمایند.
توجه داشته باشید که عدم ثبات بازار هم دیگر دلیلی بر توجیه خرید عمده پارچه اسپان باند می باشد. یعنی تغییر قیمت ارز در یک روز ممکن است بسیار بر قیمت فروش پارچه اسپان باند تاثیر گذارد که با خرید عمده می توانید جلوی ضرر های اینچنینی را بگیرید.

کارخانه پارچه اسپان باند

مزایای خرید مستقیم از کارخانه پارچه یکبار مصرف

بارها و بارها راجع به راهکارهای خرید پارچه اسپان باند در بازار صحبت کرده ایم. اما لازم دانستیم برای اینکه بتوانیم درباره مزیت های خرید مستقیم از کارخانه پارچه یکبار مصرف صحبت نموده و آن را مورد بحث و بررسی قرار دهیم، مختصراً انواع راهکارهای خرید را به شما عزیزان معرفی کنیم:

 • خرید از کارخانه تولیدی: این سبک از خرید به کسانی توصیه می شود که خریدار عمده پارچه اسپان باند بوده و ممکن است در طول سال بارها و بارها به این پارچه احتیاج پیدا کنند. این خریداران می توانند با رفتن به کارخانه تولیدی، قرارداد طولانی مدت بسته و انواع پارچه اسپان باند سفارشی و یا محصول تولیدی خود کارخانه را با قیمتی زیر قیمت بازار تهیه نمایند.
 • خرید از نماینده فروش: دسترسی به کارخانه های تولیدی برای برخی غیر ممکن می باشد. به همین منظور، کارخانه ها برای از دست ندادن مشتریان خود در جای جای کشور، تصمیم به تاسیس نمایندگی هایی گرفته اند. این نماینده های فروش، جای مطمئنی برای خرید پارچه اسپان باند هستند. چرا که زیر نظر کارخانه فعالیت کرده و قیمت محصولات شان برابر با قیمت کارخانه است.
 • خرید از دلالان و واسطه های فروش: دلالان و واسطه های فروش، فروشندگان غیر مستقیم پارچه اسپان باند می باشند. قیمت پارچه ای که توسط این فروشندگان در اختیار مشتریان قرار می گیرد، گران تر از قیمت درب کارخانه است. در حالت کلی، هر چه تعداد واسطه میان خریدار و فروشنده افزایش پیدا کند، قیمت فروش پارچه هم بیشتر و بیشتر خواهد شد.

حال که با روش های خرید آشنا شدید، وقت آن رسیده که درباره مزایای خرید مستقیم از کارخانه پارچه یکبار مصرف اسپان باند بدانید.
وقتی که مستقیماً به کارخانه تولیدی مراجعه می کنید، با دیدن خطوط تولیدی، لمس پارچه و دیدن آن از نزدیک، خیالتان از بابت کیفیت راحت خواهد شد. همچنین چون واسطه ای میان شما خریدار و تولید کننده وجود ندارد، قیمت پارچه یکبار مصرف در واقع قیمت دست اول آن می باشد. پس به شدت در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.
در نتیجه اگر قصد خرید پارچه اسپان باند را داشته و دسترسی به کارخانه تولیدی تهران و یا هر شهر دیگری برایتان آسان می باشد، درنگ نکنید.

کارخانه پارچه اسپان باند

پارچه اسپان باند بیمارستانی چه مصارفی دارد؟

در یکی از بخش ها، از پارچه اسپان باند بیمارستانی نام برده شد. این پارچه که مصارف متعددی دارد، از بیشترین میزان فروش و متقاضی در بازار فروش برخوردار می باشد. این پارچه در عرض های زیر روانه بازار فروش می شود:

 • ۱۰۰ سانتی متر
 • ۱۲۰ سانتی متر
 • ۱۶۰ سانتی متر
این پارچه در مقایسه با پارچه های اسپان باند صنعتی، دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی است. مثلاً اگر گرماژ پارچه های اسپان باند بین ۱۷ تا ۱۱۰ گرم باشد، گرماژی که به پارچه های اسپان باند بیمارستانی اختصاص پیدا می کند، ۲۰ تا ۶۰ گرم می باشد. ناگفته نماند که گرماژ این پارچه از ۲۰ گرم به بالا، به صورت ۵ تا ۵ تا افزایش پیدا می کند.
این پارچه به خاطر ارزان قیمت بودنش و اینکه خریدش در بازار مقرون به صرفه است، جایگزین خوبی برای پارچه های تترون و ترگال بیمارستانی در مراکز درمانی می باشد. در موارد بسیاری، این پارچه اسپان باند در بیمارستان ها و مراکز درمانی مصرف می شود مانند:

 1. دوخت لباس های یکبار مصرف بیماران
 2. تهیه لباس مخصوص ملاقات بیماران حساس
 3. تهیه تجهیزات کاربردی در اتاق عمل
 4. شان و گان جراحی
 5. کلاه و کاور کفش مخصوص
 6. رو انداز و زیر انداز تخت بیماران خاص
 7. و موارد بسیار دیگری از این قبیل.

البته در هر یک از این موارد، پارچه اسپان باند با عرض و گرماژ مشخصی مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب عرض های کوچک برای تولید کلاه، کاور کفش و … به کار گرفته شده و عرض های بزرگ مناسب برای دوخت یونیفرم، ملحفه یکبار مصرف و … می باشد. اینکار کمک می کند تا میزان دور ریز و همچنین ضایعات پارچه اسپان باند به حداقل ترین حالت ممکن برسد.

کارخانه پارچه اسپان باند

نمایندگی پارچه اسپان باند بیمارستانی تولید تهران

پارچه اسپان باند تولید کارخانه تهران، از کیفیت خوب و قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. از آنجایی که افراد خریدار در شهر های دور و نزدیک قادر نخواهند بود که برای خرید مستقیم به کارخانه های تولیدی مراجعه نمایند، نمایندگی رسمی و فعال در شهر های مختلف، گزینه پیشنهادی ما به آن هاست.
البته این روزها که دسترسی به اینترنت آسان شده و در هر خانه و محل کاری دسترسی به اینترنت ممکن است، راه های آسان تری هم برای خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی تولیدی کارخانه تهران وجود دارد.
بله درست است. سایت فروشنده و یا فروشگاه اینترنتی عرضه انواع پارچه بیمارستانی، پیشنهاد ما به شماست. چون این سایت ها دارای مزایای متعددی هستند مثل:

 • کاهش هزینه های مرتبط با پروسه خرید از قبیل رفت و آمد، حمل و نقل و غیره
 • صرفه جویی در زمان ارزشمند افراد پر مشغله
 • نداشتن ساعت مشخص برای ثبت سفارش
 • عدم نیاز به خروج از محل کار یا منزل برای سفارش دهی
 • مطالعه کامل جزئیات پارچه در سایت و کسب اطلاعات اینچنینی
 • دریافت مشاوره فروش تلفنی یا نوشتاری

و موارد اینچنینی دیگری که تنها با انجام پروسه خرید به صورت غیر حضوری و اینترنتی، متوجه آن ها خواهید شد.
اگر می خواهید اینترنتی خرید کنید و بابت معتبر بودن سایت تردید دارید، تنها کافی است به نشان اعتماد الکترونیک سایت دقت کرده و کامنت و نظر مشتریان قبلی را مورد بررسی قرار دهید. با بررسی و دقت در چنین چیز هایی، پروسه خرید اینترنتی پارچه اسپان باند نه تنها برایتان راحت خواهد شد، بلکه کمک خواهد کرد تا شما درگیر سایت های فروشنده نامعتبر نشوید.

به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش شرکت های زنجيره ای تولید انواع پارچه های بيمارستانی :
معصومه يوسفی (مهندس نساجی)
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125814216
پاسخگويی تلگرام: 09371551600
کانال تلگرام: parchehyousefi@
پست الکترونیکی: parcheh.yousefi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش پارچه اسپان باند ارزان

پخش پارچه اسپان باند ارزان در رنگبندی بیمارستانی

پخش پارچه اسپان باند ارزان در رنگ بندی های مناسب بیمارستانی توسط این مجموعه انجام …

کانال تلگرام اینستاگرام
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
رفتن به نوار ابزار